A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Önkormányzat és a Nemzeti Művelődési Intézet Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Igazgatóságának „150 év-150 érték” című kiállítását tekintették meg a 3.b osztályosok a Vármegyeházán. A kiállítás megyénk örökségeit, nevezetességeit mutatta be településenként a Jászságtól a Kunságig. Kóstolhattunk finom égetett-pörkölt- tortát és kunsági lakodalmas kisperecet.












