A 8.a osztály balatonszemesi kirándulása

2014. május 19-23 között a 8.a osztály Balatonszemesre utazott. Nagyon jól sikerült erdei iskolai programokon vettünk részt. Voltunk Fonyódon a Siposhegyi ás Várhegyi kilátón, Tihanyban, konykmeggy-gyártó üzemben, Siólé gyártó üzemben, Csobánc váránál, Tapolcán a Tavas-barlangban, Balatonfűzfőn a kalandparkban, Rádpusztán az Élménybirtokon, és minden nap úsztunk a Balatonban. Szép befejezése volt ez a felső tagozatos éveknek.

Bemutató edzés a kajakpályán

Bemutató edzésen vehettünk részt felsős tanulóinkkal a sportiskola kajak-kenu szakosztályánál. Egy-egy délelőttöt töltöttünk el a Holt-Tisza parti pályán, ahol kipróbálhatták a gyerekek a különböző hajókat és lapátokat. Remek szórakozás volt, köszönettel tartozunk az edzőknek a nagyszerű élményekért.