A tanítás szünetel!

A koronavírussal kapcsolatban kialakult helyzet miatt és a Miniszterelnök bejelentése alapján (mely kormányrendeletben is hamarosan megjelenik), intézményünkben 2020. március 16-tól határozatlan ideig a tanítás szünetel. A bejelentések szerint a tanítást digitális távoktatás keretében valósítjuk meg, melyről később, várhatóan hétfőn adunk tájékoztatást.

Március 15-i ünnepség

Idén rendhagyó módon zajlott iskolai ünnepségünk. Minden osztály ünneplőbe öltözve, a saját termében, osztálykeretben nézte végig a megemlékező ünnepi műsort, melyet Kolozsváriné Kátai Henriett tanárnő tanított be az iskola minden évfolyamából álló diákjainak. Köszönjük nekik, hogy idén is méltóképpen emlékezhettünk a március 15-i eseményekre!