150 éves a Rákóczi iskola!

Iskolánk a 2019-es esztendőben nagy mérföldkőhöz érkezett. 150 éve, 1869-ben alapították intézményünket. A sok –sok esztendő alatt változott, alakult az épület, de szellemisége, családias hangulata több ezer diáknak adott biztos tudást, gyermekszerető környezetet. Kérlek, pillants vissza a múltba

Részletek

Elindult a 2023/2024-es tanév!

Bár még érezzük a nyár forróságát, mégis ma kezdetét vette a 2023/2024-es tanév. A napot ünnepélyes tanévnyitóval indítottuk, ahol Rákóczis diákká avattuk elsős diákjainkat, majd Szolnok Város Önkormányzata által felajánlott tornacsomagok is átadásra kerültek részükre. Vendégünk volt Kálmán Amanda a

Dök Nap 2023

Hagyományainkhoz híven a tanév utolsó napja a diákoké. A Diákönkormányzat által szervezett napon fergeteges programokon vettek részt a diákok. Az első órában diákgyűlést tartottunk ahol egy kisfilmeken keresztül a tanév eseményit, versenyeit nézték meg a gyerek, majd okleveleket osztottunk kiváló közösségi

Horgász szakkör a Rákócziban!

A szolnoki Kinizsi Horgászegyesület szervezésében iskolánkban lebonyolításra került a HUNOP VI/5/2022/1136-33 pályázat keretében Magyar Országos Horgász Szövetség (MOHOSZ) támogatásával egy Horgász szakkör. A szakkör 8 tanuló részvételével valósult meg Galambos Sándor és Nagy Róbert vezetésével. A szakkörön a tanulók

Részletek