150 éves a Rákóczi iskola!

Iskolánk a 2019-es esztendőben nagy mérföldkőhöz érkezett. 150 éve, 1869-ben alapították intézményünket. A sok –sok esztendő alatt változott, alakult az épület, de szellemisége, családias hangulata több ezer diáknak adott biztos tudást, gyermekszerető környezetet. Kérlek, pillants vissza a múltba

Részletek

Széchenyi matematika verseny

A Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és AMI által Szolnok és vonzáskörzete iskolái számára megrendezett matematika versenyen Császár Balázs 2.b osztályos tanuló I. helyezést és Gonda Panna 2.a osztályos tanuló III. helyezést ért el. (felkészítőik: Muhoray-Major Andrea és Balláné Gyarmati Andrea)

Beiratkozási Hirdetmény

BEIRATKOZÁSI HIRDETMÉNY A Szolnoki Tankerületi Központ a 2023/2024. tanévre vonatkozó általános iskolai beiratkozással kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adja. 1) 2023. március 27-én (hétfő) megnyílik az általános iskolák KRÉTA felületén a Beiratkozás modul. Ekkor minden általános iskola

Részletek