Dök Nap 2023

Hagyományainkhoz híven a tanév utolsó napja a diákoké. A Diákönkormányzat által szervezett napon fergeteges programokon vettek részt a diákok. Az első órában diákgyűlést tartottunk ahol egy kisfilmeken keresztül a tanév eseményit, versenyeit nézték meg a gyerek, majd okleveleket osztottunk kiváló közösségi

Horgász szakkör a Rákócziban!

A szolnoki Kinizsi Horgászegyesület szervezésében iskolánkban lebonyolításra került a HUNOP VI/5/2022/1136-33 pályázat keretében Magyar Országos Horgász Szövetség (MOHOSZ) támogatásával egy Horgász szakkör. A szakkör 8 tanuló részvételével valósult meg Galambos Sándor és Nagy Róbert vezetésével. A szakkörön a tanulók

Angol nyelvű diákszimpózium

2023. május 25-én angol nyelvű diákszimpóziumot rendeztünk iskolánkban. A résztevők számos témában tartottak ügyes előadásokat. Gratulálunk Nekik, kellemes délutánt töltöttünk együtt. Résztvevők: az 5.a osztályból Burai Róbert, Kiss Balázs, Minyák Péter.

Atlétika Diákolimpiai eredmény

Május 26-án rendezték Zalaegerszegen az Atlétika Diákolimpia III. korosztályos országos döntőjét, melyre a megyei forduló sikeres teljesítése után lehetett nevezni. Homoki Tímea, 6.a osztályos tanuló a megyei forduló 1. helyezése után az országos döntőben 2. helyet ért el távolugrásban, 5 m 19 cm-es eredménnyel. Gratulálunk!

„Olvasni nem ciki!”

Iskolánk 2.a osztályos tanulóinak csapata május 17-én az 5. „Olvasni nem ciki!” Kárpát-medencei csapatverseny döntőjében vett részt Nyíregyházán. Az országos megmérettetést két iskolai, majd egy területi forduló előzte meg. Az országos döntőbe a 10 legtöbb pontszámot elért csapat jutott be. A „Kis Rákóczis