Idén rendezték meg először a Cheerleading Diákolimpia országos döntőjét Egerben, május 16-án. Számunkra ez egy teljesen új terület volt, új pontozási rendszerrel, de ennek ellenére nagy lelkesedéssel és izgalommal készítettem fel a lányokat.
A rendkívül erős mezőnyben diákjaim szépen szerepeltek, és nagyon szép eredmények születtek.
A Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar–Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola képviseletében:
Kocsis Kitti Individual B kategóriában 18 indulóból a 3. helyet szerezte meg.
Pesti Fanni individuál B kategóriában a 6. helyet szerezte meg.
Kocsis Kitti és Nagy Noémi egy 3. és egy 6. helyezést hoztak el.
Tónai Mira és Kardos Alexandra Dóra 12 induló közül a 2. helyezést szerezték meg Jazz Duo kategóriában.
A csapatok is nagyon sikeresek voltak. A Rákóczi iskola 5–6. évfolyamos tanulói – Kocsis Kitti, Nagy Noémi Zsófia, Szaponyenkó Viktória, Tónai Mira, Pesti Fanni és Kardos Alexandra Dóra – jazz kategóriában 2. helyet, hiphop kategóriában 1. helyet, pompon kategóriában pedig 4. helyezést értek el.
Felkészítő : Győrfi Dalma Az iskola mozgásos testnevelő pedagógussal

























