A Szolnoki Tankerületi Központ támogatásával került megrendezésre a Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskolában a „Lépcsőfokok” elnevezésű rajzverseny, amelyen iskolánkat három tanuló képviselte. Balogh Petra 3.b osztályos tanuló a harmadik évfolyamos tanulók közül a harmadik helyen végzett. Szabó Lili 7.b osztályos tanuló a hetedikesek évfolyamában a második helyet szerezte meg. Gratulálunk a lányoknak!
Felkészítő pedagógusok: Ladányiné Katona Mária Anna és Németh Krisztina>






