Iskolánk vendége volt Varga Tamás, a kétszeres olimpiai bajnok vízilabdázó, aki inspiráló történeteivel mindenkit lenyűgözött. Mesélt a múltjáról, a nehézségekről, a kitartásról és arról a hosszú útról, amely az olimpiai sikerekhez vezette. Hatalmas élmény volt hallani, hogyan küzdött meg álmaiért és hogyan érte el a legnagyobb győzelmeket. Külön öröm volt megcsodálni az olimpiai érmeit, amelyek mindenkit büszkeséggel és csodálattal töltöttek el.





















































