A Tiszaföldváron megtartott Megyei úszóbajnokságon 4×33 m fiú gyors váltó-ban, a 2009 és idősebbek korosztályában 1. helyet ért el Szabó Bence 3.a osztályos tanuló. Gratulálunk! Kategória: Főoldal, Versenyeredmények2018-09-22MegosztomMegosztás Facebook-onBejegyzés navigációjaElőzőElőző bejegyzés:1-2. osztályos tűzharc versenyKövetkezőKövetkező bejegyzés:Harsona koncert a Rákóczi udvaránHasonló bejegyzésekDÖK Nap 20262026-06-12Kirándulás a szolnoki Várkapuba2026-06-10