Kedves Látogató!

Gyakran előfordul, hogy valamilyen ok miatt nem szerzünk tudomást diákjaink versenyeredményeiről vagy pontatlan információk jutnak el hozzánk. Szeretnénk, ha pontos tájékoztatást kapnánk a versenyekről, a versenyzőkről és az ott elért eredményekről, ezért létrehoztuk ezt a felületet, ahol diák, szülő, edző, tanár vagy bárki aki versenyeredmény birtokában van, tudathatja velünk. Szeretnénk, ha ez jól működne, így mielőtt bejelentést tenne, kérem nézze meg, hogy a weblap főoldalán nem található -e meg az a verseny már! Írhat bővebb tájékoztatást is a versenyről, így ezzel is megkönnyíti a weblapon való megjelenés pontosságát. Kérjük, ha teheti, csatoljon képet is a bejelentéshez! (Legalább egy képet szeretnénk (főképnek). Ez lehet pl. a versenyzőről, ahogy a kezében van a kupa vagy oklevél, éremmel a nyakában stbstb.) Köszönjük a segítségét!