DÖK Nap 2026
Iskolánkban DÖK-napot tartottunk, amelynek során diákjainkat színes programkavalkád és számtalan élmény várta. A nap ünnepélyes megnyitóval kezdődött, ahol Uri-Szabó Boglárka, a Diákönkormányzat elnöke köszöntötte a résztvevőket és ismertette a programokat. A tanulók ezt követően
Részletek



























