Diákolimpia-Evezés (Ergométer) – Kovács Eszter Országos Bajnok
2018.03.04.-én rendezték meg Budapesten a Diákolimpia Ergométeres Országos bajnokságot,ahol Kovács Eszter I. helyezést ért el. Gratulálunk!
RészletekOM azonosító: 035881
2018.03.04.-én rendezték meg Budapesten a Diákolimpia Ergométeres Országos bajnokságot,ahol Kovács Eszter I. helyezést ért el. Gratulálunk!
RészletekMárcius 14-én méltóan emlékeztünk meg az 1848-as eseményekről. Az alsó tagozaton a 4.B osztály adta elő igényes és szép műsorát.
RészletekMárcius 14-én méltóan emlékeztünk meg az 1848-as eseményekről. A felső tagozaton a 6.A osztály adta elő igényes és szép műsorát.
RészletekTisztelettel meghívjuk Zacher Gábor főorvos, toxikológus 2018. március 23-án (pénteken) 18.00 órakor tartandó Droghelyzet 2018. című eladására. Helyszín: Neumann János Egyetem Szolnoki Gazdasági Kar
RészletekA megyei Zrínyi matematika versenyen a 3.B osztályos Földi Adrienn II. helyezést ért el így bejutott az országos fordulóba. Zsilák Márk 2.A osztályos tanuló XIV. Jakab Milán 4.B osztályos tanuló XII. Morvai Patrik 8.B osztályos tanuló X. helyezett lett. Gratulálunk eredményeikhez!
Részletek2018. március 12-én a Bajnokok Útja Alapítvány közreműködésével járt iskolánkban Boronkay Péter paralimpikon, aki a triatlon sportág szépségét és e sportágban elért eredményeit mutatta meg a 4.b osztály tanulóinak.
03.11-én Mezőtúron megrendezett Megyebajnokságon fiú vegyes váltóban Szabó Bence 2.a osztályos tanuló csapatával 1. helyezést ért el. Gratulálunk!
RészletekSzabó Zsanett 2.a osztályos tanuló a „Mátyás király”c. meseillusztrációs rajzversenyen, pályamunkájával, különdíjban részesült. A Szandaszőlősi Művelődési Ház
8.b osztályosok tánca, Első osztályosok tánca, 8.a osztályosok tánca, Szülők, pedagógusok tánca
RészletekFebruár 19-én, hétfőn, a 7.b osztály Budapestre utazott. A tavalyi PET-palack gyűjtést mi nyertük, ezért a jutalmunk egy egynapos kirándulás volt. Délelőtt a műjégpályán korcsolyáztunk, délután pedig a 3D Galériában jártunk. Nagyon jól éreztük magunkat.
Március 1-jén délelőtt a 4., 6., és 7. osztályos diákok a Cserkészházba mentek megnézni és meghallgatni a Háry János című szvit-et. A Szolnoki Szimfonikusok előadásában és egy homokgrafikus művésznő képi megjelenítésében, interaktívan mi is részt vettünk az előadásban.
2018.02.24-én Győrben rendezték meg a 28. Ergométeres Országos bajnokságot, ahol Kovács Eszter I. helyezést ért el. Gratulálunk!
Részletek2.a osztály eredményei: Szabó Bence 50 m mell 2. Helyezés Szabó Bence 50 m gyors 3. Helyezés Danyi Levente 50 m hát 3. Helyezés
Részletek2018. február 24-én Pokorni Olivér 7.b osztályos tanulónk Országos Vívó Kupán vett részt Debrecenben. Az országos versenyen VII. helyezést ért el. Gratulálunk!
A felső tagozatos diákok ezúttal új helyszínen, a suli épületében farsangoztak. Minden osztály szórakoztató műsorral készült, mely után disco-ban vezethették le a fölösleges energiáikat a gyerekek. A tánc csak egy kis ideig szünetelt, addig, ameddig a tombolasorsolás zajlott.
Február 23-án rendezték meg 37. alkalommal a Mátyás Tudósai megyei tanulmányi versenyt a Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola épületében. Az ennek keretében zajló versmondó versenyen Mága Noémi és Zagyi István képviselte iskolánkat.
IV. korosztály egyéni: II. hely, csapatban: III. hely. Csapattagok: Hanga Zsófi, Kiss Csende Ajna, Kovács Eszter
Részletek